Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu

Kadıköy Kadıköy, İstanbul
0/5 puan
Yorum yaz

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu hakkında ne düşünüyorsun? Bizimle görüşlerini paylaş, yorum ekle:

Mekan Bilgileri

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu
Kategori: Eğitim,
Adres: Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvari 2. Gardenya Bitişiği Firat Caddesi Sonu No:5 Kadiköy Kadıköy / Ataşehir
Kadıköy Kadıköy İstanbul

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu,
Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvari 2. Gardenya Bitişiği Firat Caddesi Sonu No:5 Kadiköy Kadıköy / Ataşehir adresinde Kadıköy ilçesinde ve İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu nasıl gidilir? sayfamızdan bu mekana dair ayrıntılı bir yol tarifi alabilirsiniz.

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu hakkında kullanıcı yorumları

Bu mekanı henüz değerlendirmemişsiniz.

Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu da bulundun mu? Yorumlarını okumak için sabırsızlanıyoruz!
Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz mekan ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu adresi yukarıda sunulmuştur. Mekanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir veya yol tarifi sayfamızdan Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu telefon bilgileri, Yeditepe İşitme Engelliler İlköğretim Okulu web sitesi (web adresi), resimleri, mekan tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları e-musteri.net de bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!
E-musteri : Gezdiğiniz restoran, cafe, bar gibi mekanlardan alışveriş yaptığınız firmalara, hizmet aldığınız kargo banka turizm firmalarından sinema konser gibi etkinlik mekanlarına, görüş yorum ve tavsiyeleriniz

©2015 e-musteri.net
Kullanım şartları | Gizlilik | İletişim