Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir

Küçükbakkalköy Ataşehir, İstanbul
5.0/5 puan
1 yorum

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir hakkında ne düşünüyorsun? Bizimle görüşlerini paylaş, yorum ekle:

Mekan Bilgileri

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir
Kategori: Sağlık,
Telefon: (216) 5773456
Adres: Atatürk Caddesi No: 229 Çınar Hastanesi Yakını Kastelli İş Merkezi Kat: 1 Küçükbakkalköy Mahallesi Kadıköy, İstanbul, 34750
Küçükbakkalköy Ataşehir İstanbul

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir,
Atatürk Caddesi No: 229 Çınar Hastanesi Yakını Kastelli İş Merkezi Kat: 1 Küçükbakkalköy Mahallesi Kadıköy, İstanbul, adresinde Ataşehir ilçesinde ve İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir nerede? olduğunu harita sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir nasıl gidilir? sayfamızdan bu mekana dair ayrıntılı bir yol tarifi alabilirsiniz.

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir hakkında kullanıcı yorumları

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir, 1 kullanıcı incelemesi sonucu 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

  • geçici nakit teminat5.0 yıldız
    414 30 00 21193 dahili acil ararmısınız Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir
    tarihinde Gökhan T. yorumladı.

Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz mekan ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir adresi yukarıda sunulmuştur. Mekanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir veya yol tarifi sayfamızdan Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir telefon bilgileri, Maraton Medikal - Ercan Tutak Ataşehir web sitesi (web adresi), resimleri, mekan tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları e-musteri.net de bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!
E-musteri : Gezdiğiniz restoran, cafe, bar gibi mekanlardan alışveriş yaptığınız firmalara, hizmet aldığınız kargo banka turizm firmalarından sinema konser gibi etkinlik mekanlarına, görüş yorum ve tavsiyeleriniz

©2015 e-musteri.net
Kullanım şartları | Gizlilik | İletişim