Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid

Barbaros Kadıköy, İstanbul
0/5 puan
Yorum yaz

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid hakkında ne düşünüyorsun? Bizimle görüşlerini paylaş, yorum ekle:

Mekan Bilgileri

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid
Kategori: Restoran,
Telefon: (216)
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Güven Sokak No: 4 Akçin Apt. Sahrayıcedit Mahallesi Kadıköy, İstanbul, 34746
Barbaros Kadıköy İstanbul

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid,
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Güven Sokak No: 4 Akçin Apt. Sahrayıcedit Mahallesi Kadıköy, İstanbul, adresinde Kadıköy ilçesinde ve İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid nerede? olduğunu harita sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid nasıl gidilir? sayfamızdan bu mekana dair ayrıntılı bir yol tarifi alabilirsiniz.

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid hakkında kullanıcı yorumları

Bu mekanı henüz değerlendirmemişsiniz.

Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid da bulundun mu? Yorumlarını okumak için sabırsızlanıyoruz!
Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz mekan ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid adresi yukarıda sunulmuştur. Mekanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir veya yol tarifi sayfamızdan Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid telefon bilgileri, Konyalım Etli Ekmek Kebap, Sahrayıcedid web sitesi (web adresi), resimleri, mekan tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları e-musteri.net de bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!
E-musteri : Gezdiğiniz restoran, cafe, bar gibi mekanlardan alışveriş yaptığınız firmalara, hizmet aldığınız kargo banka turizm firmalarından sinema konser gibi etkinlik mekanlarına, görüş yorum ve tavsiyeleriniz

©2015 e-musteri.net
Kullanım şartları | Gizlilik | İletişim