Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav)

Moda Kadıköy, İstanbul
2.0/5 puan
1 yorum

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) hakkında ne düşünüyorsun? Bizimle görüşlerini paylaş, yorum ekle:

Mekan Bilgileri

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav)
Kategori: Restoran,
Adres: Caferağa Mahallesi Şair Nefi Çıkmazı No:6 Bomonti
Moda Kadıköy İstanbul

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav),
Caferağa Mahallesi Şair Nefi Çıkmazı No:6 Bomonti adresinde Kadıköy ilçesinde ve İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) nerede? olduğunu harita sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) nasıl gidilir? sayfamızdan bu mekana dair ayrıntılı bir yol tarifi alabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) hakkında kullanıcı yorumları

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav), 1 kullanıcı incelemesi sonucu 5 üzerinden 2.0 puan almıştır.

  • Bir küçük eleştiri2.0 yıldız
    Öncelikle kurumunuz bünyesinde işletilen parklarda verilen hizmet için teşekkür ederim.Yalnız parklarınıza sık giden bir kadıköylü olarak ( özellikle İnönü cad.ve kriton kuri ) sanki o parklar çevre sakinlerinin emekli,genç,çoluk,çocuk gelip dinlenip birkaç birşey atıştırıp,çaylarını içebilecekleri bir yer değil tamamen ticari amaçla işletilen bir işletme.Tabii ki herşey ücretli olacak ama kişilerin yanında getirdiği bir simit,bir sandviç veya birkaç parça kurabiye'ye bile itiraz edlilerek,adeta o bildiğimiz mafiavari işletilen çay bahçeleri zihniyetinde olması beni bir Kadıköylü olarak bir türlü anlam veremediğim bir davranış şekli olarak düşündürmektedir.Bu konu ile ilgili bir açıkllama ve haklı bir sebep var ise ben ve benim gibi oralara gelen birçok kişiye (veya sizlere)yaralı olur diye düşünmekteyim.Teşekkür ederim.Yücel UĞURLU 532/3153427 Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav)
    tarihinde Yücel U. yorumladı.

Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz mekan ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) adresi yukarıda sunulmuştur. Mekanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir veya yol tarifi sayfamızdan Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) telefon bilgileri, Kadıköy Belediyesi Sosyal Tesisleri (Kasdav) web sitesi (web adresi), resimleri, mekan tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları e-musteri.net de bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!
E-musteri : Gezdiğiniz restoran, cafe, bar gibi mekanlardan alışveriş yaptığınız firmalara, hizmet aldığınız kargo banka turizm firmalarından sinema konser gibi etkinlik mekanlarına, görüş yorum ve tavsiyeleriniz

©2015 e-musteri.net
Kullanım şartları | Gizlilik | İletişim