GİZLİLİK

E-müşteri (www.e-musteri.net) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir:

E-müşteri'ye üye kişi ve/veya kuruluşların verdikleri bilgiler www.e-musteri.net sitesinde sunulmaktadır. Sitede sunulacak bilgiler ve bu bilgilerin sunuş formatı sunuş şekli E-müşteri tarafından belirlenmektedir. Bu bilgiler internet üzerinde herkese açıktır.

Kayıt olan üye kişi ve/veya kuruluşların belirlediği kullanıcı adı ve şifreler, sadece o üye kişi ve/veya kuruluşların kullanımına açıktır. Şirketler de sahip oldukları kullanıcı adı ve şifreyi üçüncü tarafların kullanımına tahsis edemezler. (Daha fazla bilgi için kullanım şartlarını okuyun.)  

Üye kişi ve/veya kuruluşlar dilediği zaman sitede bulunan kendisiyle ilgili bilgileri değiştirebilir. Sunulan bilgilerin içeriğinden E-müşteri sorumlu değildir. (Daha fazla bilgi için kullanım şartlarını okuyun.)  

E-müşteri, üye kişi ve/veya kuruluşlara bilgilendirme amaçlı e-posta gönderimleri ve e-bülten gönderimleri yapabilir. Bu e-postaları üye profiline göre farklılaştırabilir. Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenleriyle paylaşılabilir, ancak bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. Üçüncü kişi ya da kuruluşlara üye e-posta adresleri verilmez.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanabiliriz. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

E-müşteri üzerinden başka sitelere verilen linkler vardır. E-müşteri, kendi üzerinden ulaşılabilecek diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

 
E-musteri : Gezdiğiniz restoran, cafe, bar gibi mekanlardan alışveriş yaptığınız firmalara, hizmet aldığınız kargo banka turizm firmalarından sinema konser gibi etkinlik mekanlarına, görüş yorum ve tavsiyeleriniz

©2015 e-musteri.net
Kullanım şartları | Gizlilik | İletişim