Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği

, İstanbul
1.5/5 puan
1 yorum

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği hakkında ne düşünüyorsun? Bizimle görüşlerini paylaş, yorum ekle:

Mekan Bilgileri

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği
Kategori: Diğer,
Telefon: (212) 6503260
Adres: Ferah Sokak No: 11 Pekçakır İş Merkezi Kat: 3 Daire: 41/a Merkez (Gaziosmanpaşa) Mahallesi
İstanbul

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği,
Ferah Sokak No: 11 Pekçakır İş Merkezi Kat: 3 Daire: 41/a Merkez (Gaziosmanpaşa) Mahallesi adresinde ilçesinde ve İstanbul ilinde bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği nerede? olduğunu harita sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği nasıl gidilir? sayfamızdan bu mekana dair ayrıntılı bir yol tarifi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği hakkında kullanıcı yorumları

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği, 1 kullanıcı incelemesi sonucu 5 üzerinden 1.5 puan almıştır.

  • ARABAMI ÇEKTİNİZ1.5 yıldız
    11.5.2017 tarihinde Küçükköyde 34 an 4980 numaralı plakalı aracım tarafiği engellememesine rağmen çekilmiştir. 90 TL araç çekim ücreti ve 12 TL park ücreti ödemek zorunda kaldım. Trafiği engellemeyen aracımı çeken trafik vakfı cekicilerini ve saygısız park görevlilerini şikayet ediyorum. Vatandaşı ezen ve saygı duymayan bu uygulamayı şiddetle protesto ediyorum. Yetkilileri daha duyarlı olmaya davet ediyorum... Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği
    tarihinde Naci B. yorumladı.

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği hakkındaki yorumları okuyabilir, isterseniz mekan ve firma hakkında yorum yapabilir, mekanın hizmet kalitesini, ürünlerini notlayarak diğer ziyaretçiler ve üyelerimiz için etkili olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi belirtebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği adresi yukarıda sunulmuştur. Mekanın bulunduğu yeri harita üzerinde görebilir veya yol tarifi sayfamızdan Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği nasıl gidilir, nereye yakın, ne kadar uzakta sorularınıza cevap alabilirsiniz. Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği telefon bilgileri, Gaziosmanpaşa Polis Hizmetleri Destekleme Derneği web sitesi (web adresi), resimleri, mekan tanıtımını, üyelerimizin görüş ve yorumları e-musteri.net de bulabileceğiniz bilgilerden sadece birkaçı!
E-musteri : Gezdiğiniz restoran, cafe, bar gibi mekanlardan alışveriş yaptığınız firmalara, hizmet aldığınız kargo banka turizm firmalarından sinema konser gibi etkinlik mekanlarına, görüş yorum ve tavsiyeleriniz

©2015 e-musteri.net
Kullanım şartları | Gizlilik | İletişim